Pierwsza Komunia - pomysły na prezenty

Upamiętnienia sakramentu Eucharystii poprzez wyjątkowe upominki dla dziecka, wnuka, chrześniaka lub przyjaciela rodziny. Upominek spersonalizowany kilkoma słowami od serca sprawią, że będzie to wyjątkowy preznt.

Spersonalizowane Naszyjniki

Bez względu na wiek lub płeć, spersonalizowane naszyjnik z krzyżem, będzie idealnym prezntem, który każdy doceni. Sprawdzają się rownież naszyjniki imienne, naszyjniki z kamieniami urodzinowymi albo grawerowane dyski, które sprawią, że będzie to niezapomniany prezent, który dziecko może założyć w ten wyjąkowy dzień, a następnie kontynuować noszenie go po Pierwszej Komunii.

Karta upominkowa

Jeśli nie masz pomysłu zawsze możesz podarować karte upominkową, która pozwoli najmłodszym na swobodny wybór. Wystarczy upewnić się, czy wybrana karta upominkowa nie ma żadnych ukrytych ograniczeń.

Pierwsza Komunia - zestaw upomnikowy

Jeśli szukasz idealnego prezentu na Pierwszą Komunię, dla kogoś, kto jest szczególnie blisko Ciebie, rozważ podarownie kompletu, który obejmuje: Biblię, zakładki, różaniec z pudełeczkiem. Można znaleźć gotowe zestawy na religię w sklepach lub stworzyć swój własny i oryginalnie go zapakować.

Niektóre pomysły na to, co można umieścić w takim zestawie:

  1. Ramki na zdjęcia.
  2. Spersonalizowana biżuteria z motywem religijnym, z imieniem lub ważna datą np Pierwszej Komunii.
  3. Modlitewnik.

Sensowne prezenty, który można dołączyć do takiego zestawu, można znależć tutaj.
Copyright © 2007-2020 Naszyjnikimie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.