Więcej niż 4.5 milony
przyjaciół
DOŁĄCZ DO ZABAWY!
Name Necklace Preview Name Necklace Preview

Metody wysyłki


Oferujemy BEZPŁATNĄ przesyłkę standardową dla WSZYSTKICH zamówień. Bez minimalnej kwoty zakupu oraz bez wymaganego kodu zniżkowego!

Zapewniamy również bezpłatną międzynarodową wysyłkę! Kliknij tutaj aby uzyskać pełną listę krajów wysyłki.


Metody wysyłki i opłatyTwoje zamówienie zostanie wysłane na podany adres w zależności od wybranej metody wysyłki w momencie złożenia zamówienia:
Sposób wysyłki Termin realizacji Cena
Standardowa Wysyłka 18-21 dni roboczych Bezpłatny
Szybka Wysyłka 8 dni roboczych 35.00 zł
DHL-Expresowa Wysyłka 5 dni roboczych 99.00 zł
Uwaga: Wyżej wymienione ramy czasowe do wysyłki obejmują czas produkcji. Wszystkie nasze pakiety są w pełni ubezpieczone.
przesyłki DHL wymagają podpisu klienta w momencie dostawy.

Informacje adresoweNależy pamiętać, że do odpowiedzialność klienta należy: podanie prawidłowego i kompletnego adresu wysyłkowego. Jeśli adres wysyłki jest inny od adresu rozliczeniowego należy określić to podczas realizacji transakcji.

Powiadomienie o wysyłceW momencie wysyłki, otrzymasz systemowe powiadomienie o wysyłce. Ten e-mail dostarczy Ci informacje kiedy zamówienie zostało wysłane. Można również sprawdzić stan swojego zamówienia on-line po zalogowaniu podajac numer zamówienia oraz e-mail.

Szacowany termin dostawyTerminy dostaw są podane w dniach roboczych czyli nie obejmuje weekendów i świąt Należy pamiętać, że zamówienia wykonywane na specjalne życzenie mogą potrwać dłużej.

Uwaga : Jeśli zamówienie nie dotarło w przewidywanym terminie dostawy lub masz dodatkowe pytania dotyczące wysyłki prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta..

Przelew Bankowy Visa Mastercard Diners Club Paypal SSL Płatności kartą kredytową przetwarzane są przez Paypal.com Inc. poprzez 2048-bitowy protokół SSL.
Szyfrowany Secure Server gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo w sieci.
Copyright © 2011-2017 Naszyjnikimie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.