Więcej niż 4.3 milony
przyjaciół
DOŁĄCZ DO ZABAWY!
Name Necklace Preview Name Necklace Preview

Zasady zwrotu towaru i rezygnacji z zakupu

W mało prawdopodobnym przypadku otrzymania uszkodzonego produktu, uprzejmie prosimy o niezwłoczne powiadomienie nas o tym fakcie drogą mailową na adres a otrzymacie Państwo zwrot pieniędzy lub uszkodzony towar zostanie wymieniony.

Zwrot towaruMacie Państwo prawo zwrócić nowy, nieotworzony towar zrealizowany i sprzedany przez Naszyjnikimie w ciągu 60 dni od dnia dostawy. Proszę pamiętać jednak, że stosujemy 30% opłatę administracyjną na wszystkie zwrócone towary.

Zasady anulowania


Po złożeniu zamówienia natychmiast rozpocznie się proces produkcji spersonalizowanych produktów. Jeśli chcesz anulować zakup, opłata za rezygnację wynosi 30% całkowitej kwoty przedmiotu.
Aby anulować zamówienie, skontaktuj się z przedstawicielami Obsługi Klienta.
Anulacje będą przetwarzane w dniu otrzymania wniosku o anulowanie. Odzyskanie zwrotu może nastąpić w ciągu 6 tygodni na konto, z którego dokonano zakupu.
Naszyjnikimie zastrzega sobie prawo do wprowadzania jakichkolwiek zmian do tej polityki w dowolnym momencie. Powiadomienia o wszelkich zmianach będą publikowane na tej stronie.

Przelew Bankowy Visa Mastercard Diners Club Paypal SSL Płatności kartą kredytową przetwarzane są przez Paypal.com Inc. poprzez 2048-bitowy protokół SSL.
Szyfrowany Secure Server gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo w sieci.
Copyright © 2011-2017 Naszyjnikimie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.