Więcej niż 4.5 milony
przyjaciół
DOŁĄCZ DO ZABAWY!
Name Necklace Preview Name Necklace Preview

Zasady zwrotu towaru i rezygnacji z zakupu

Tutaj w NaszyjnikImie staramy się, aby każdy kawałek biżuterii zindywidualizowanej był tak samo cenny i piękny, by upamiętnić najpiękniejsze chwile.

Jeśli jednak uważasz, że Twój towar został uszkodzony lub ma jakiś błąd, niezwłocznie skontaktuj się z nami.
Chcemy poznać Twoją opinię i zrobimy wszystko, aby naprawić tę sytuację. Aby skontaktować się z nami w sprawie zwrotu lub anulacji, prosimy o przesłanie e-maila.

Zwrot towaru


Nową, nieużywaną biżuterię można zwrócić do Naszyjnikimie.pl w ciągu 60 dni od daty dostawy.

Pamiętaj, że ze względu na to, że wszystkie nasze wyroby są unikatowe i spersonalizowane pod klienta, zwroty te będą objęte 30-procentową opłatą administracyjną.

Zasady anulowania


Po złożeniu zamówienia natychmiast rozpocznie się proces produkcji spersonalizowanych produktów. Jeśli chcesz anulować zakup, opłata za rezygnację wynosi 30% całkowitej kwoty przedmiotu.

Aby anulować zamówienie, skontaktuj się z przedstawicielami Obsługi Klienta.

Anulacje będą przetwarzane w dniu otrzymania wniosku o anulowanie. Odzyskanie zwrotu może nastąpić w ciągu 6 tygodni na konto, z którego dokonano zakupu.

Naszyjnikimie zastrzega sobie prawo do wprowadzania jakichkolwiek zmian do tej polityki w dowolnym momencie. Powiadomienia o wszelkich zmianach będą publikowane na tej stronie.


Przelew Bankowy Visa Mastercard Diners Club Paypal SSL Płatności kartą kredytową przetwarzane są przez Paypal.com Inc. poprzez 2048-bitowy protokół SSL.
Szyfrowany Secure Server gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo w sieci.
Copyright © 2011-2017 Naszyjnikimie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.