Opinie klientów

Łańcuszek BARDZO ŁADNY! ślicznie się prezentuje, delikatny, idealny jako prezent :) piękne wykonanie! Jeszcze nie raz skorzystam z usług naszyjnikimie.pl :)
Paulina K. - Wrocław, Polska 2013

Produkty są w porządku,cała obsluga i kontakt ze sklepem jest bardzo dobry. Jestem zadowolona i polecam zakupy w sklepie Naszyjnikimienny.pl.
Marta W. – Katowice, Polska 2013

Jestem zadowolona z tego naszyjnika. Wygląda ładnie i szlachetnie, na pewno nie tanio. Jakość bardzo dobra, mam nadzieje, że podczas noszenia to się nie zmieni. Obsługa mailowa i kontakt bardzo sprawny. Polecam zakupy!
Karolina K. – Warsaw, Polska 2013

Naszyjnik zamówiłam na prezent. Po rozpakowaniu prezentu wszyscy byli wniebowzięci! Planuję kolejne zakupy na naszyjnikimie.pl. Polecam serdecznie!
Ania N. – Gdańsk, Polska 2013

Rewelacja, obsługa, wysyłka na najwyższym poziomie. Polecem taki personalny prezent zawsze zrobi wielkie wrażenie.
A.C. - Białystok, Polska 2013

Chciałam powiedzieć, że dziś otrzymałam swój naszyjnik i BARDZO mi się podoba ! Poprawił mi się nastrój- to jest najlepszy sklep z biżuterią online!
S.G. - Warszawa, Polska 2013

Doskonała usługa, bardzo szybka dostawa a co najważniejsze on jest piękny! Mój naszyjnik to była okazja-tym bardziej, że otrzymałam pudełko na prezenty co uczyniło z niego idealny prezent.
J.H. – Poznań, Polska 2012

Byłam sceptycznie nastawiona do zakupów przez internet ale robiąc zakupy na otrzymałam swój naszyjnik wysokiej jakości bardzo szybko! Skorzystałabym z produktów i usług przez nich oferowanych raz jeszcze z przyjemnością.
S.P. – Nysa, Polska 2012

Właśnie dostałm swój pozłacany naszyjnik imienny, dużo wcześniej niż oczekiwałam. Jest taki błyszczący i unikalny. Na pewno polecę Waszą stronę moim znajomym. Dziękuję!
Y.L. – Poznań, Polska 2012

Copyright © 2007-2020 Naszyjnikimie.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone.